Skocz do głównej treści strony

Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Data: 05-03-2024

Na hali sportowej Zespół Szkół w Cewicach odbyły się Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla członków MDP z powiatu lęborskiego.

W zawodach uczestniczyło 27 drużyn, w tym 14 dziewczęcych oraz 13 chłopięcych.

Jednostki OSP Łebunia; OSP CEWICE; Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi Lęborskiej; OSP Łebieniec; OSP Łebień; OSP Redkowice; OSP Pogorszewo; Osp Wicko reprezentowało łącznie 135 młodych strażaków. Jest siła

Jednostkę OSP Łebunia reprezentowało 5 drużyn, w tym 3 dziewczęce oraz 2 chłopięce.

Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły czwarte(4), piąte (5) i jedenaste(11) miejsca. Drużyny chłopców zajęły trzecie (3) i ósme  miejsca.

W klasyfikacji indywidualnej kategoria chłopcy dh Maksymilian zajął 5 miejsce -- brawo

Wielkie gorące brawa dla małych strażaków . Bardzo dziękujemy opiekunom za wyszkolenie MDP i pomoc w organizacji.

Gratulujemy zwycięzcom MDP OSP CEWICE (chłopcy) i MDP OSP Redkowice (dziewczęta).

Jednostka OSP Cewice zajęły:

DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY II i VIII miejsca

CHŁOPCY ZAŚ ZAJĘLI I, II, ORAZ XI MIEJSCE

INDYWIDUALNIE W GRUPIE DZIEWCZĄT ZDOBYLIŚMY II MIEJSCE

W GRUPIE CHŁOPCÓW I,III,IV MIEJCE

Uczestnicy zawodów oraz opiekunowie bardzo dziękują Gmina Cewice Gmina Wicko Nowa Wieś Lęborska - Gmina z widokiem Powiat Lęborski (Starostwo Powiatowe w Lęborku) za ufundowane nagrody i poczęstunku.

Podziękowania dla dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół w Cewicach za udostępnienie hali sportowej na przeprowadzenie zawodów.

Zdjęcia: OSP Cewice

Grafika 1: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Grafika 2: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Grafika 3: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Grafika 4: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Grafika 5: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Grafika 6: Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze