Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

VALOR W RUMI JUŻ GOTOWY!

Dni otwarte już 23 września - Zapraszamy

Data: 16-09-2023
Nowoczesna kamienica miejska Valor "wyrosła" w Rumi Janowo przy ulicy Dąbrowskiego 44 grafika
Elewacja Valora ozdobiona została bogato szlachetnymi płytami spiekowymi grafika
Klatki schodowe Valor przygotowane zostały z najlepszych materiałów grafika

Piękna kamienica miejska w sercu Rumi Janowo - budynek Valor - jest już gotowy do zamieszkania. Z tej okazji jego wykonawca, gdańska firma POMORSKIE DOMY, zaprasza na Dni Otwarte. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 23 września. Wstęp jest wolny, inwestor zaprasza wszystkich zainteresowanych.


Valor naprawdę może się podobać – budynek przy Dąbrowskiego 44 zachwyca nie tylko gustowną elewacją wykonaną ze szlachetnych płyt spiekowych, ale także tym, co znajdziemy w środku: pięknymi klatkami schodowymi, świetnie zaprojektowanymi i wykonanymi mieszkaniami czy całą linią lokali handlowych, które deweloper przygotował na parterze. To nie wszystko, bo Valor został wyposażony w cichobieżne windy, bardzo dużą halę garażową czy miejsca parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Ba, na dachu zainstalowane zostały panele fotowoltaiczne! A to wszystko – w jednym pięknym budynku. To po prostu trzeba zobaczyć!

- Wiemy, że nasz projekt podoba się mieszkańcom Rumi, a najlepszym na to dowodem jest szybka sprzedaż mieszkań w tym budynku. W tej chwili pozostały nam już ostatnie wolne lokale mieszkaniowe oraz gotowe 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 55 m2 do 70 m2 – mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskie Domy.

Każdy, kto chciałby zobaczyć, jak wyglądają takie mieszkania, ma teraz taką okazję - deweloper organizuje Dni Otwarte Valor, na które zaprasza wszystkich mieszkańców małego i dużego Trójmiasta, impreza zaplanowana jest na 23 września 2023 roku. Pracownicy Pomorskich Domów będą czekać tego dnia na swoich gości już od 10:00.

- Zapraszamy na pyszną kawę i rozmowę o naszym gotowym projekcie. Czekamy na wszystkich, bez wyjątku - dodaje Dariusz Malottke.

Opracował:
Tomasz Kulpa

Zdjęcia: Pomorskie Domy

POMORSKIE DOMY

ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa

tel. 607 607 216
tel. 607 607 464

www.pomorskiedomy.pl

biuro@pomorskiedomy.pl

 

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony