Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Kubistyczne portrety

Data: 20-02-2023

Port Rumia ma wyjątkową propozycję dla seniorów, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzenie soboty. Podczas kolejnego wydarzenia z cyklu „Kreatywny senior” uczestnicy dowiedzą się na czym polegał kubizm i spróbują własnoręcznie wykonać portrety w tym stylu. Warsztaty odbędą się 25 lutego od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywny senior” w Porcie Rumia upłynie pod znakiem sztuki współczesnej. W sobotę 25 lutego od godziny 12.00 do godziny 17.00 w specjalnej kreatywnej strefie zaaranżowanej w pasażu galerii handlowej będzie można poznać bliżej kubizm, czyli kierunek w sztuce popularny na początku XX wieku.

Podczas bezpłatnych warsztatów kreatywnych będzie można zainspirować się, na przykład twórczością Pabla Picassa i własnoręcznie namalować portrety w stylu kubistycznym. Czy w obrazach wypełnionych geometrycznymi bryłami, które powstaną podczas zajęć, da się rozpoznać portretowane osoby? O tym przekonają się ich uczestnicy.

Warsztaty odbędą się w ramach cyklu „Kreatywny senior”, który powstał z myślą o seniorach odwiedzających Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. To okazja do spotkania osób w podobnym wieku, które interesuje sztuka i lubią własnoręcznie wykonywać dekoracje. Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, a uczestnicy na miejscu znajdą wszelkie przybory potrzebne do wykonania kubistycznego portretu. Wykonane prace będzie można zabrać do domu. Wyeksponowane na ścianie z pewnością przyciągną wzrok domowników i gości.

Następna okazja do wzięcia udziału w cyklu pojawi się 18 marca, gdy w trakcie spotkania będzie można wykonać wiosenne dekoracyjne wianki.

Wydarzenie z cyklu „Kreatywny senior” odbędzie się w sobotę 25 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.


 

Grafika 1: Kubistyczne portrety

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony