Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Słupski Jarmark - wrzesień

Data: 31-08-2023

Mamy dobrą wiadomość dla entuzjastów Słupskiego Jarmarku Wakacyjnego! Wystawcy, rękodzielnicy i producenci wyrobów regionalnych będą czekać na Państwa w domkach przy ul. Nowobramskiej w każdy weekend września. W związku z tym Wydział Współpracy, Kultury i Promocji UM w Słupsku przyjmuje zgłoszenia od osób i firm zainteresowanych sprzedażą swoich wyrobów i nieodpłatnym skorzystaniem z miejsc wystawienniczych.

Warunkiem zapewnienia nieodpłatnie miejsca wystawienniczego podczas Jarmarku we wrześniu jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (do pobrania poniżej) do Wydziału Współpracy, Kultury i Promocji przy ul. Tuwima 34 (poddasze) lub przesłanie jej na adres e-mail: wip@um.slupsk.pl

Zgłoszenia podlegają ocenie i weryfikacji przez Organizatora. Przyjęcie zgłoszenia nie jest tożsame z uzyskaniem miejsca podczas jarmarku. Domki przy ul. Nowobramskiej są w pierwszej kolejności przyznawane rękodzielnikom i producentom wyrobów regionalnych. O decyzji osoby zainteresowane zostaną poinformowane przez Organizatora telefonicznie lub mailowo. 

Grafika 1: Słupski Jarmark - wrzesień

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony