Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Nowości w Słupskim Centrum Informacji Turystycznej

Data: 30-05-2023

Jak wiemy, sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami. Słupskie Centrum Informacji Turystycznej przygotowało z tej okazji kilka nowości, nie tylko dla turystów, ale i dla mieszkańców miasta.

Obok nowego questa, noszącego nazwę „Szalom w Słupsku”, który prowadzi śladami pamięci, związanymi z ludnością Żydowską, zamieszkującą Słupsk przed wojną, pracownicy słupskiego CIT-u przygotowali coś, co będzie niezwykle przydatne, kiedy miasto zapełni się turystami z Polski i zagranicy.

Słupsk i Ziemia Słupska - Informator Turystyczny”, wydany w formie czasopisma, dostępny będzie bezpłatnie w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Starzyńskiego 8.

Zawierać będzie nie tylko najważniejsze informacje, takie jak baza noclegowa, gastronomiczna, czy ważne telefony, ale też zbiór najważniejszych wydarzeń w sezonie letnim w Słupsku i okolicach.

Oprócz informacji na temat wydarzeń i atrakcji w Informatorze będzie można znaleźć ciekawe artykuły o historii miasta, napisane przez przedstawicieli najważniejszych słupskich instytucji, ale też przez mieszkańców miasta, którzy fascynują się jego historią.


 

Grafika 1: Nowości w Słupskim Centrum Informacji Turystycznej

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony