Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu

Data: 31-05-2024

Starosta Lęborski Tomasz Litwin wraz z wicestarostą Adrianem Wentą spotkali się z najmłodszymi pacjentami lęborskiego szpitala. Okazją była „wigilia” Dnia Dziecka, który przypada już w sobotę. Najmłodsi podopieczni SPS ZOZ otrzymali upominki i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziś tj. 31.05.2024r. w lęborskim szpitalu przebywało w sumie 21 dzieci, w tym 11 na oddziale dziecięcym i 10 na noworodkach. Starostowie w towarzystwie dyrekcji szpitala: dyr. Marty Frankowskiej, zastępcy dyr. ds. ekonomicznych Adama Hoffmana i Naczelnego Lekarza SPS ZOZ Artura Barny w asyście zespołu lekarsko-pielęgniarskiego dotarli do tych wszystkich, których stan zdrowia pozwalał na odwiedziny. Na noworodkach dzieciom towarzyszyły ich mamy. Wśród prezentów znalazły się mięciutkie przytulanki, poduszki, przybory do rysowania i gry planszowe. Prezenty dla dzieci przygotowała też dyrekcja szpitala. Dla każdego znalazło się coś miłego.

Odwiedziny przedstawicieli władz Powiatu w szpitalu z okazji Dnia Dziecka mają już swoją wieloletnią tradycję, którą podtrzymują nowo wybrani starostowie. Odwiedziny w szpitalu stały się również okazją do rozmów z dyrekcją. Wśród tematów, oprócz tych związanych z liczbą urodzeń oraz zainteresowaniem matek z sąsiednich gmin powiatu lęborskiego tym, by rodzić właśnie w Lęborku, towarzyszyły te związane z trwającymi w SPS ZOZ remontami i przebudowami, które po zakończeniu stanowić będą o zupełnie nowej jakości warunków opieki, jakie szpital będzie mógł zaoferować pacjentom.

zdjęcia i mat. Powiat lęborski 

Grafika 1: Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu
Grafika 2: Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu
Grafika 3: Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu
Grafika 4: Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu
Grafika 5: Starosta Tomasz Litwin z wizytą u najmłodszych w lęborskim szpitalu

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony