Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Rozwiń swoje skrzydła z WSAiB w Gdyni: Studia Podyplomowe to Klucz do Sukcesu!

Data: 18-09-2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak możesz wzmocnić swoją karierę i zyskać przewagę na rynku pracy? Odpowiedzią są studia podyplomowe na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni (WSAiB). To doskonała okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności, poszerzyć wiedzę i otworzyć nowe perspektywy zawodowe. Jeśli chcesz zmienić pracę, awansować, dostać podwyżkę – zainwestuj w siebie – to zawsze się opłaca.

Studia podyplomowe to świetna okazja do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki nowym umiejętnościom będziesz przygotowana/y na wyzwania, jakie stawia przed tobą rynek pracy. WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to uczelnia#1 na Pomorzu, słynie z praktycznych studiów, oferuje aktualne programy nauczania, które są dostosowane do potrzeb rynku. Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w swojej branży.

Studia podyplomowe są  często przepustka do awansu zawodowego – mówi Alicja Peplińska kierownik Działu Marketingu WSAiB w Gdyni. - Pracodawcy doceniają zaangażowanie w rozwijanie się i chęć nauki. U nas na uczelni poznasz innych profesjonalistów z różnych dziedzin, co może być nieocenione w budowaniu sieci kontaktów zawodowych. Zdobędziesz certyfikaty i uprawnienia zawodowe – a to często klucz do sukcesu i awansu.

Przykładowe kierunki studiów podyplomowych na WSAiB w Gdyni to Administracja Publiczna, Agent Celny, Mediacje Rodzinne, HR Business Partner, Psychologia w Biznesie, Rekrutacja w IT, Brainologia, Marketing i PR w Internecie, Social Media Manager, Zintegrowane Zarządzanie w IT, Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe, Suicydologia, Rachunkowość i Podatki, Zarządzanie BHP, Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Projektami i inne.

Studia podyplomowe to jeden zjazd w miesiącu – możesz studiować w Gdyni lub online.  Jeszcze możesz dołączyć do grupy.

Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową i rozwiń swoje umiejętności z WSAiB w Gdyni. Przyjdź do nas i otwórz drzwi do nowych możliwości! Nie czekaj, zapisz się już dziś i stań się ekspertem w swojej dziedzinie. Twój sukces czeka na Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę wsaib.pl lub zadzwoń 58 660 74 10.

Grafika 1: Rozwiń swoje skrzydła z WSAiB w Gdyni: Studia Podyplomowe to Klucz do Sukcesu!

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony