Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Podsumowanie Wszystkich Świętych w Powiecie lęborskim

Data: 05-11-2023

Od 31 października do 2 listopada kilkudziesięciu policjantów czuwało nad bezpieczeństwem uczestników ruchu oraz osób odwiedzających nekropolie w powiecie lęborskim. W działaniach mundurowych wspierali funkcjonariusze Straży Miejskiej i druhowie OSP z Lęborka. W tym roku było bezpiecznie. Nie doszło do żadnego wypadku na drodze i odnotowano tylko jedną niegroźną kolizję.

Kilkudziesięciu policjantów z lęborskiej komendy dbało o bezpieczeństwo kierujących i pieszych na drogach naszego powiatu. Mundurowi, wspierani przez Straż Miejską kierowali ruchem na drogach dojazdowych do lęborskiego cmentarza, udrażniali ruch na drodze krajowej nr 6 i wojewódzkiej 214 w czasie największego natężenia oraz zapewniali bezpieczeństwo pieszym, którym rozdawali opaski odblaskowe. W utrzymaniu porządku w ruchu przy bramach cmentarza pomagali policjantom druhowie OSP w Lęborku. Dzięki temu ruch pieszych i pojazdów w obrębie cmentarzy obywał się bez większych utrudnień. Policjanci rozdali pieszym łącznie 200 opasek odblaskowych uzyskanych ze Starostwa Powiatowego w Lęborku, a kierowcom 50 apteczek samochodowych przekazanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku.

Podczas prowadzonych przez mundurowych działań nie doszło do żadnego wypadku na drodze. Odnotowano tylko jedną kolizje i wyeliminowano z ruchu drogowego dwóch kierowców będących pod wpływem alkoholu, w tym jednego, który nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Grafika 1: Podsumowanie Wszystkich Świętych w Powiecie lęborskim

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony