Skocz do głównej treści strony
REKLAMA

Koncert dla Hospicjum

Data: 23-05-2024

Już 9 czerwca o godzinie 17:00 w Stacji Kultura przy ulicy Dworcowej 8A odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, na który serdecznie zaprasza Kościół Adwentystów Dnia Siódmego oraz Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Na scenie wystąpi znany i lubiany zespół New Heaven, który wykonuje muzykę chrześcijańską w spokojnym, softrockowym klimacie.

Zespół New Heaven tworzą utalentowani muzycy niemal z całej Polski. Grupa istnieje już ponad 12 lat, a ich misją jest poprzez swoją twórczość pomagać ludziom zbliżać się do Boga. Grupa zagrała dziesiątki koncertów charytatywnych w Domach Samotnej Matki, Domach Opeki a także Zakładach Karnych. Do tej pory nagrali trzy płyty, w tym jedną studyjną zatytułowaną "Na Nowo" (2021), zawierającą 12 autorskich piosenek. Muzyka New Heaven to unikalne połączenie soft rocka z elementami jazzu, co czyni ich koncerty niezapomnianym przeżyciem.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie projektu Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.Choroby nowotworowe stanowią w Polsce drugą najczęstszą przyczynę zgonów. Rocznie z powodu nowotworów umiera niemal 100 tys. ludzi, co oznacza, że każdego dnia zabijają one prawie 300 osób. W hospicjach w całej Polsce brakuje miejsc.

W powiecie lęborskim, liczącym ponad 66 tys. mieszkańców, brakuje hospicjum stacjonarnego. Na miejsce w hospicjach z innych miejscowości średnio czeka się po 3-4 tygodnie. Środki zebrane w trakcie koncertu wspomogą projekt budowy hospicjum.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i szlachetnych inicjatyw do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Razem możemy uczynić wiele dobrego!

Szczegóły Wydarzenia:

 

  • Data: 9 czerwca 2024 (niedziela)

  • Godzina: 17:00

  • Miejsce: Stacja Kultura, ul. Dworcowa 8A, Lębork

  • Organizator: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego i Fundacja Lęborskie Hospicjum Stacjonarne

  • Wykonawca: Zespół New Heaven

Kontakt do Organizatora - Jacek Igła:
Tel: 600 037 545
Email: jacek.igla@adwent.pl

Grafika 1: Koncert dla Hospicjum

Polecamy

REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Lęborskiego

Ogłoszenie Starosty Lęborskiego

Więcej
REKLAMAOgłoszenie Starosty Leborskiego

Pogoda w Lęborku

Polecamy

REKLAMAAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Więcej
REKLAMAMaszyny rolnicze

Maszyny rolnicze

Więcej

Przejdź do góry strony